EDT NEWS on-line

Kalendář

Club Santo Caballero

Tuning club Santo Caballero

Aktuality

Vždy zaručeně čerstvé zprávy z klubu.

Zveme všechny členy klubu (případně zájemce a partnery) na IV.výroční schůzi klubu EDT. 

Schůze se uskuteční tradičně v BB Turnov, od 16.00 a to 19.2.2011.

Těšíme se na Vás!


Právě na výroční schůzi máte možnost seznámit se s novou členkou Letty, poznat osobně žadatele o členství Kubajze. Na první oficiální schůze se také snad objeví náš nový webmaster Gowster. Poslední nový přírůstek do EDT rodiny, Džejna, je ze schůze bohužel omluvena.
V sekci Člen roku 2011 najdete info o právě skončené soutěži Člen roku 2010!

 

III.bowlingový turnaj EDT vs. ZBYTEK SVĚTA je za námi. S klidným srdcem můžeme říct, že se jako vždy povedl, dorazilo sice méně lidí než v předchozích letech, ale rozhodně se nedá tvrdit, že se úměrně zmenšila i porce zábavy. Té bylo až po strop. :) No a jak turnaj dopadl? Zlato si odvezli EDT kucí (dárek pro nemocného Foromena), stříbro lonští šampioni Šamani a bronz druhá skvadra z členů EDT - Tygři. Nejlepší hráčkou turnaje se stala Bedlickaa a nejlepším hráčem mole.first.

Kompletní výsledky zobrazte rozklinutím článku.

 

V sobotu 20.listopadu se již potřetí uskuteční bowlingový turnaj kde se EDT utká se ZBYTKEM SVĚTA!

Od 16.00 budou v BB Turnov svištět koule závratnou rychlostí a ten, kdo shodí nejvíc kuželek se může těšit na jedinečný pohár! Ten, kdo nejvíc kuželek (rozuměj piv) na závěrečné párty vypije, se může těšit na největší účet. :)

A my se těšíme na Vás!

P.S. Kapacita je omezena na 32 hráčů, proto neváhejte s registrací!

Opět byla aktualizována tabulka Člena roku - aktuální je k 15.9.2010.

Dále je mou milou povinností oznámit, že mezi členy byl přijat John Chipsa - osoba známá z různých našich i cizích akcí roku 2010. Chipsa má Škoda Octavia 1.8T 20V ve slušivé stříbrné barvě a s decentními úpravami a také je vášnivým motorkářem - osedlává stroj BMW. 

Počátkem srpna se klub EDT rozšířil o tři zcela nové a "neokoukané" tváře.

Do sekce Sever přibyl člen Peldis - bumbrlikovo soused osedlávající Audi A4.

Do sekce Západ přibyl člen Bullit - dvacetiletý řidič Daewoo Nexia.

A na závěr - dámy a pánové - do sekce Jihovýchod náš starý známý, po Pirátovi druhý borec ze Slovenska, několikanásobný držitel titulu "Nejvzdálenější účastník EDT srázku" - Stenly se svou modrou Fabií!

Vzhledem k tomu, že již většina původních členů prošla novou registrací, je nás k dnešnímu dni již 22 oficiálních členů občanského sdružení EDT!

V souvislosti s odchodem členů z fóra Skodahome.cz jsme se rozhodli přemístit naše oficiální fórum na novou adresu. Takže přijďte, piště a bavte se na:

NOVÉM EDT FÓRU

Sotva usedl prach v Bělé, jsme tu s nabídkou dalších akcí pro členy klubu, ale i veřejnost!

28.8.2010 - poslední srpnová sobota bude patřit RAFTŮM. Akci připravují bedlicka a pešír. Účast zatím přislíbili mole.first, tequii, fany, lucky, Dakie a jeho ženuška. Předběžně má zájem i sinius (+1) a mira. Tím pádem se nám otevírá prostor pro druhý raft - k jeho naplnění chybí ještě 1 člověk! Bude-li zájem, můžeme přidat i třetí raft.

srpen / září 2010 - výlet do Kladna - Foromen zve do Aquaparku Kladno. Spojeno s návštěvou Koněpruských jeskyní.

listopad 2010 - závěr modré sezóny - III.bowlingový turnaj EDT vs. Zbytek světa. Tým EDT obhajuje loňské stříbro a velmi rád by si vzal zpět předloňské zlato. Podaří se to?

prosinec 2010 - tradiční (III.společný) Silvestr EDT. Spojeno se slavnostním vyhlášením Člena roku 2010 - spoustu zábavy, her a ... pití. :) Čtětě dál!

Od dnešního dne je možné podávat přihlášky za člena elektronicky a to vyplněním formuláře ZDE.

S radostí všem členům oznamujeme, že dne 18.6.2010 bylo Ministerstvem vnitra zaregistrováno občanské sdružení
Every Day Tuning Club, o.s. (zkratka EDT), IČO: 228 64 261.

EDT je nástupnickou organizací neoficiálního klubu Every Day Tuning.

1  
2  
3  
4  
5  
6  
7  
8  
9  
 
EDT prezidium 2009, published by mole.first